HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

26 Eylül 2015

Tahsin Tarhan Ülkenin CHP’ye ihtiyacı var

86443CHP Gebze İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu bayramlaşma programında konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Ülkenin CHP’ye ve Kemal Kılıçdaroğlu’na ihtiyacı olduğunu söyledi.

CHP Gebze İlçe Örgütü geleneksel olarak düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı ilçe binasında çok sayıda partilinin katlımı ile gerçekleşti. Programa CHP  Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, milletvekili adayları Kemal Nişancı ile Yakup Törk, CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, CHP Kocaeli Eski Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan ve partiler katıldı.

‘ İKTİDAR OLACAĞIZ’

Programda  ilk olarak konuşan  CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, tüm herkesin Kurban Bayramı’nı kutlayan kutladı. 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğuna dikkat çeken Yılmaz, “ Bu seçime birlikte çalışmalıyız. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. 8 Haziran’dan sonra ne oldu da terör bu kadar arttı? Bunu sorgulamamız gerekiyor. Bugün dahi kestiğimiz kurbanların kanı kurumadan şehit haberlerini almak bizi üzüyor. CHP olarak 1 Kasım’da iktidar olacağımıza inanıyorum” dedi.

‘ÖRGÜT AYAĞA KALKMALI’

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yakup Törk, seçimlerin önemine değinerek, “Bu seçimde canla başla vekil sayısını artırmak için çalışacağız” diye konuştu. Diğer bir vekil adayı Adayı Kemal Nişancı ise, ” Bu iktidar iktidarını sürdürmek için kan dökmeye devam ediyor. Ülkenin her tarafında insanlar yaşam kaygısı hissediyor. Böyle bir ülkede yaşamak hepimiz için bir eziyete dönüşüyor. Bu örgüt ayağa kalkmadan bu parti iktidar olamıyor. Örgüt olarak herkes üzerine düşeni yapmalıdır” şeklinde konuştu.

‘AKP YÖNETEMİYOR’

Tüm herkesin Kurban Bayramı’nı kutlayan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan şunları söyledi; “ Gebze artık il olmalı. Bayram barış sevgi kardeşlik getirsin diyoruz. Ama ne yazık  hep dileklerde kalıyor. Hacda bir ihmal yüzünden insanlar yaşamını yitiriyor. Ülkemizde ise her gün bir şehit cenazesi geliyor. Türkiye’yi 13 yıllık AKP artık yönetemiyor. Siyasi körlük içeresine girmişler. Halk 7 Haziran’da bunu gördü. Muhalefetin değil iktidar partisinin vekili olacağım. Bunun için hep birlikte mücadele edelim. Birlikte CHP’yi iktidar yapalım. Ülkenin CHP’ye ve Kemal Kılıçdaroğlu’na ihtiyacı var”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ