HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

17 Eylül 2014

Radyo7, yeni yayın döneminde; Yine 1 Yine Beraber!

15 yılı geride bırakan Radyo 7, her yıl yenilenerek, her yıl renklenerek, her yıl zenginleşerek ve yer yıl dinleyicileriyle bütünleşerek istikrarlı ilerleyişini sürdürüyor.

Türkiye radyoları arasında ulusal bir kanal olarak 65 ilde büyük bir kitleye hitap eden “İyi Müzik Doğru Haber”in adresi daha güçlü, daha samimi ve daha sempatik yayınlarıyla, Yine 1 ve Yine Beraber olmanın sevincini yaşıyor.

En doğru ve en tarafsız haber programlarıyla gündemin nabzını tutan Mehmet Can, sevginin kaynağına işaret eden Erkan Koç, gün ortalanırken mikrofona geçen Eda Özdemir, ikindi vaktinin gölgesi Talha Bora Öge, günbatımının şen sesi Venhar Sağıroğlu, ana haber bülteniyle Fatma Yılmaz, doyumsuz sohbetleriyle Mehmet Ercan ve Barış Cem Kaya, zamana umutla seslenen Umut Öztürk, yediden yetmişe milyonların sevgisini sesine katan Erkam Aydar, “Türkü Diyenler” programının başarılı sunucusu Hasan Basri, hafta sonlarının naif sesi Senem Özkan,  Murat Çetin ve Mehmet Zeyd… Hepsi ama hepsi yeniden hep birlikte Radyo 7 mikrofonlarında !…

Her tür müziğin en kalitelisini, rengini ve armonisini kalbinize ulaştıran Radyo 7, kültür sanat programlarıyla, şiir ve edebiyattan alıntılarıyla, etkinlikleriyle, projeleriyle, sosyal sorumluluklarıyla, duyarlılığıyla ve hayata dair ne varsa hepsini stüdyonun dışında da sizlerle paylaşıyor.

Radyo 7; Turnelerde, konserlerde, festivallerde, fuarlarda, meydanlarda, evinizde, her yerde kulağınızda ve kalbinizde! Çünkü O, hayatın her alanında, her an yanınızda!!!

Aşkın, muhabbetin, hüznün, sevincin, umudun, duanın ve tüm duyguların, gecenin, gündüzün ve tüm vakitlerin adresi Radyo 7 tüm Türkiye’de yankılanıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ