HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

26 Eylül 2015

Nurettin Çelik, ‘Kocaeli’de planları bozacağız’

‘Kocaeli’de planları bozacağız’Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Nurettin Çelik, Saadet Partisi’nin bu seçimde Kocaeli’nde tüm planları bozacağını söyledi.

Saadet Partisi 1. Sıra Kocaeli Milletvekili adayı Nurettin Çelik, gazetemize açıklamalarda bulundu. Partinin her kademesinde görev alığını ifade eden Çelik şunları söyledi; “ Uzun yılardır siyasetin içindeyim. Teşkilatımız bu seçimlerde bizleri milletvekili aday gösterdi. Hem milli görüş ilkelerini hemde ülkenin içinde bulunduğu durumu göz önüne alarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz. Sıkıntılı günler geçiriyoruz. Herkes huzurun peşinde ve huzurunun adresinin de ne olduğunu en iyi bilen teşkilatlardan bir tanesi Saadet Partisi’dir.

‘GEREKENİ YAPACAĞIZ’

Tüm herkes iyi bir gelecek, barış istiyor. Birlik ve beraberlik istiyoruz. Bizlerde saadet partisi olarak geçmişte sorumluluğumuzu yaptık, bundan sonrada yapacağız. Bu nokta listelerimiz yenilendi. Her şeyden önce Kocaeli ve Gebze’nin sıkıntılarını biliyorum. Kocaeli milli görüşün kalesidir. 7 Haziran’da olmadı fakat 1 Kasım’da gerekeni yapacağız.  Bu seçimde Kocaeli’nde tüm planları Kocaeli halımızın sağduyusuna güveniyorum ve inşallah meclise gireceğime inanıyorum”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ