HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

Eski MHP’li başkan FETÖ için Almanya’ya gitmiş

MHP’li başkan FETÖ için Almanya’ya gitmiş

MHP Kocaeli Üst Kurul Delegesi ve değişim isteyen Fatih Kartal’ın bir fotoğrafı ülkücüleri kızdırdı. Değişimci Kartal 17/25 Aralık sonrası FETÖ’nün düzenlediği Türkçe Olimpiyatlarına katılmış.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli‘nin “Arınacak ve Temizleneceğiz” söyleminin önemi ortaya çıkmaya başladı. MHP Kocaeli Üst Kurul Delegesi olan ve değişim isteyen Fathi Kartal, son düzenlenen Türkçe olimpiyatlarına katılmış.Kartal‘ın yanındaki isim ise FETÖ üyesi olmaktan tutuklanan Murat Dağdeviren Kartal ile birlikte Almanya bayrağını sallıyor.

mhp-li-baskan-feto-icin-almanya-ya-gitmis

KİMLER DEĞİŞİM İSTİYOR ÜLKÜCÜLER GÖRECEK

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, konuyla ilgili ilk açıklamayı sitemize yaptı. Ünlü,”Biz bu konuda kimsenin affı olmayacak dedik. Dosyalarla isim çalışması yaptık. Genel merkezimiz bu konuda özel çalışma yapıyor. Daha devamı gelecek. Ülkücü dava arkadaşlarımız her şeyi net görecek. Kimler değişim istiyor anlayacaklar” dedi.


KARTAL OLİMPİYATLARA GİTMİŞ

MHP ilçe başkanlığı yapan Çayırovalı işadamı Fatih Kartal’ın 17/25’ten sonra FETÖ örgüt üyeleri ile birlikte Almanya’ya gittiği fotoğraf karelerine yansıdı. Sözde Türkçe olimpiyatları için Almanya’ya kadar efor harcayan Kartal’ın FETÖ’ye desteği Çayırova’da tartışma konusu oldu. Fotoğrafta en solda bulunan MHP’li başkanın yanında yer alan iki kişinin ise şuan FETÖ üyesi olmaktan haklarında yakalama kararı bulunuyor.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ