HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

17 Mayıs 2015

MHP Körfez dolu dizgin çalışıyor

thumb_korfez-mhp-dolu-dizgin-131227

Genel seçimler yaklaşırken MHP Körfez İlçe Teşkilatı da çalışmalarını hızlandırdı. İlçedeki siyasi çalışmalardan olumlu sonuçlar alınıyor.

DP Körfez İlçe eski Başkanı Ufuk Mansuroğlu, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu’yu ziyaret ederek seçimlerde başarılar diledi. Zeki Gürsu, Ufuk Mansuroğlu’na iadeyi ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Gürsu, ziyaret sırasında çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, MHP’nin her gün daha çok güçlendiğini ve 7 Haziran seçimlerinden çok güçlenmiş olarak çıkacaklarını belirtti. Mansuroğlu, Gürsu’ya başarı diledikten sonra, Karabağ sorununun çözümü için de destek vermelerini istedi.

 KANDİL ŞEKERİ

Öte yandan seçim çalışmalarını önemli günlerdeki etkinliklerle süslemeye devam eden Körfez ilçe başkanı Zeki Gürsu ve teşkilatı, bu kez de Miraç Kandili nedeniyle ilçede kandil şekeri dağıttı. Parti teşkilatı tarafından hazırlanan 1000 paket kandil şekeri, Tütünçiftlik Tuğrul Caddesi’nde kurulan stantta, 3 hilalli bayrak ve rozetle birlikte vatandaşlara ikram edildi. Kandil şekeri dağıtımı sırasında, Zeki Gürsu ilçenin tanınmış siyasi ve esnaflarından Gürsel Cimşit’i ikna ederek partinin rozetini taktı. KTO’da meclis üyesi olan Gürsel Cimşit, yakasına rozet takan Gürsu’ya teşekkür etti.

 SORUNLAR ÇÖZÜLECEK

MHP 4 koldan çalışmalarına devam ederken, Kocaeli milletvekili ve milletvekili adayı Lütfü Türkkan da bir dizi ziyaret için Körfez’e geldi. Lütfü Türkkan, ziyaret için gittiği Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda çok samimi karşılandı. Türkkan, oda başkanı Yahya Öztürk ve yönetimiyle esnafın sorunları üzerine konuştu. Türkkan, iktidar olunması halinde alınacak önlemlerle esnafın sorunlarının giderileceğini ifade etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ