HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

MHP Kocaeli’de kongre tarihleri belli oldu

 

mhp_kocaeli_ilçe_kongre_tarihleri_belkli_oldu

Kongreye gidecek olan MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nda İl başkanı Aydın Ünlü, ilçe başkanları ve yöneticilerle makamında bir araya geldi. Toplantı sonucunda MHP’nin kongre tarihleri belirlendi.

Konuyla ilgili olarak makamında basın açıklamasında bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bu süreçte emek veren MHP’nin ilçe başkanlarıyla 17 Kasım sürecini tartışacağız. Kongre tarihleri, gerçekleşecek salonlar, MHP’nin kongrelerinin coşkulu geçmesi ve ülkücülere yakışır bir kongre yapmak için konuşacağız. Ülkücüye yakışır bir kongre gerçekleştireceğiz. İki adaylı kongrelerimiz olacak. Ama hedef tüm ilçelerde uzlaşma ve ülkücüye yakışır anlamda tek liste olması” dedi.

ÇAYIROVA ADAY DEĞİL-

MHP Çayırova ilçe Başkanı İsmail Akkuş yeni dönemde aday olmayacağını açıkladı. İşlerinin yoğun olduğundan dolayı yeni dönemde aday olmayacağını açıklayan Akkuş, “Bir dönem başkanlığım oldu. İşlerim yoğun olduğundan dolayı bu dönem başkan olmayacağım” dedi. MHP Kandıra ilçe Başkanı Türkan Özcan ise yeni dönemde de aday olacağını açıklayarak, “Tabanın insiyatifi ve Kandıra’da daha önce siyaset yapan büyüklerimin istekleriyle aday olup olmayacağını karar verecektim. Görüşmeler sonucu çıkan karar, şahsımı yeniden aday olarak görmek istediklerini yolundaydı. Ben de aday olmaya karar verdim” dedi.

Konuşmasının ardından ilçe Başkanlarıyla toplantıya giren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ardından tarihleri açıkladı.

Buna göre;

İzmit – 6 Aralık

Körfez – 7 Aralık

Kartepe – 13 Aralık

Gölcük ve Çayırova – 14 Aralık

Kandıra – 17 Aralık

Karamürsel – 20 Aralık

Gebze ve Başiskele -21 Aralık

Darıca-27 Aralık

Derince ve Dilovası-28 Aral

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ