HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

05 Nisan 2015

MHP Gebze’de Kadınınlar Tacire Cengiz’den sorulacak

mhp-gebze-yeni-kadın-kolları-başkanı-cengiz

MHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nda yeni başkan Tacire Cengiz oldu.

Gebze Turhan Kebap Restaurant’ta bu sabah gerçekleşen kahvaltılı programa MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Tacire Cengiz ve MHP Gebze ilçe yöneticileri, MHP Kocaeli Milletvekili aday adayları ve kadın kolları katıldı. MHP Gebze ilçe teşkilatı kadın kollarıyla birlikte gerçekleştirdiği kahvaltılı programda atanan yeni MHP Gebze İlçe Kadın Kolları yeni başkanı Tacire Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri tanıtıldı.

İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ

Programda bir konuşma yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “Bugünkü yapılan kahvaltılı toplantının nedeni kadın kolları yeni başkanı ve oluşturulan yeni yönetimini kamuoyuna tanıtmak. 7 Haziran seçimlerine az bir zaman kaldı. İlçe teşkilatı olarak bu seçimlere en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Milletvekili aday adaylarına çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Sandık çalışmalarımız tamamlandık. Seçimlerin Gebze ve Kocaeli’ne hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

YÖNETİM LİSTESİ

MHP Gebze İlçe Kadın Başkanı Tacire Cengiz’in yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor; Tacire Cengiz başkan, yöneticiler; Gülşah Dursun, Ülkü Kara, Leyla Kıran, Deniz Musluk, Elif Çalışkan, Burcu Tüymen, Miyesser Öztürk, Firuzan Demir, Çiğdem Zilif, Ayşe Yıldız, Tülay Zehir Tüğmen, Hatice Sülünoğlu, Menekşe Ağaoğlu, Kadriye Özyılmaz, Hatice Uludağ, Suna Kandemir, Gülbeyaz Cevahir.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ