HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

MHP Çayırova’da ilk aday Ferhat Güneş

mhp_çayırovada_ilk_aday_ferhat_güneş

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Kocaeli il Başkanı Aydın Ünlü’nün İlçeledeki kongre takvimini açıklamasıyla beraber Kocaeli’nin tüm ilçelerinde tek liste ile kongreye gidilmesi yönünde açıklama yapmasının ardından ilk aday MHP Çayırova’dan geldi.

MHP Çayırova’da ilk adaylığını açıklayan isim “FERHAT GÜNEŞ” oldu…

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün tek liste ile kongreye gidilmeli açıklamasına rağmen MHP Çayırova’da kongre sürecinin Aydın Ünlü’nün dediği gibi olmayacak gibi gözüküyor..

MHP Çayırova’da ilk adaylığını açıklayan Ferhat Güneş Sosyal Medyadaki hesabından adaylık açıklamasını şu şekilde duyurdu…

İŞTE FERHAT GÜNEŞ’İN ADAYLIK AÇIKLAMASI

ferhat_güneş

FERHAT GÜNEŞ KİMDİR

Ferhat Güneş bölgemizde MHP Teşkilatlarında farklı görevlerde bulunmuş,2007 yılında MHP Şekerpınar Belde Teşkilatının Kurucu Belde Başkanlığı görevini üstlenmiş ve Milliyetçi Hareket Partisini Şekerpınar’da Teşkilatlandırmış,  12 Eylül 2010 referandum süreci ve 2011 Milletvekili genel seçimlerinde MHP Cumhuriyet Teşkilatı Başkanlığı görevini sürdürmüş olup, 2012 yılında yapılan MHP Kocaeli İl Kongresinde, MHP Kocaeli il Başkan Adayı Ruhi Çavdar’ın listesinde yer almıştır Ferhat Güneş evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ