HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

26 Eylül 2015

Lütfü Türkkan, Gebzeliler bana sahip çıksın’

Gebzeliler bana sahip çıksın’MHP Gebze İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programında konuşan MHP Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan, Gebze’nin adayı olduğunu belirterek, “Gebzelilerin bana sahip çıkmasını bekliyorum” dedi.

MHP Gebze İlçe Teşkilatı Kurban Bayramı’nın ikinci gününde partililer ile ilçe binasında bayramlaştı. Programa  MHP Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, ilçe yöneticileri ve partiler katıldı.

Bayramlaşma programında kısa bir selamlama konuşması yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladığını söyledi.
MHP Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Haçta meydana gelen facia nedeniyle çok üzgün olduğunu belirterek başladığı konuşmasında şunları söyledi; “Müslüman toplumlar o kadar cahil bırakılmışlar ki. Başlarında da diktatörler var. Allah ölenlere rahmet versin. Bu olay beni çok üzdü. İnsanlar başlarına gelen felaketi bir kader olarak görmemeli. Siyasette hep Gebze’nin adayı olarak gösterildik. Gebze’siz sokağa çıkılamayacağını öğrettik.

‘GEBZE’YE DEĞER VERİYORUZ’

Ben burada Gebzelilerin bana sahip çıkmasını bekliyorum. Gebze kendine ve adayına sahip çıkmazsa esamesi  okunmaz AKP’de ve CHP’de  Gebzeli aday yok. Gebzeliler MHP’nin Gebze’ye verdiği değeri görmeliler. Seçim çalışmalarında Gebze’ye ayrı bir önem vereceğiz. Geçen yol kazasına bu sefer yaşamayacağız”

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ