HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

17 Eylül 2014

Lady Gaga Sahnede Soyundu!

Pop müziğin kraliçesi, ‘İstanbul sizi seviyorum’ diyerek çıktığı sahnede piyano çaldı, hayranlarıyla sohbet edip, kucaklaştı, hatta ‘Bad Romance’ şarkısına başlamadan önce renkli kostümünü sahnede giyip striptiz yaptı. “Yaşasın özgürlük” diyerek gökkuşağı bayrağı açan Gaga gay ve lezbiyenleri de selamladı…

Pop müziğinin kraliçesi Lady Gaga çılgın fanları, sahne dekoru ve kostümleri ile İTÜ Arena’da dün gece karnaval gibi bir konser yaşattı. Gündüz saatlerinde kuyruğa giren hayranları Gaga sahneye ayak bastığı andan itibaren kulakları acıtan çığlıklarıyla her şarkıya eşlik etmeye çalıştı. Gözü yaşlı Lady Gaga fanlarının sevgisi ise inanılmazdı.

Birini sahnede sekiz kostüm değiştirdi

Lady Gaga, ‘İstanbul sizi seviyorum’ diyerek başladığı görkemli müzik ve sahne şölenine altı kostüm değiştirerek devam etti. Bir hayranının onun için hazırladığı gömleği alıp giyen Gaga, öyle sempatikti ki onu diğer pop yıldızlarından ayıran özelliğin her şarkısında kendini belli eden bir bakıma rock star duruşuydu.

Alkışlar, çığlıklar bitmedi…

Sahnenin en can alıcı kısmı ise ‘İstanbul’ diye bağırarak başladığı performansı sırasında piyano başına geçti ve ‘little monster’ dediği hayranlarından birini sahneye çıkardı. Stadyumda o an atılan çığlıklar kulakları delercesine yankılandı. Sahneye çıkan bir kız hayranı İran’dan geldiğini söyledi ve Gaga’ya sarılarak ağlamaya başladı. Gaga şarkısını bitirdiğinde “Dünyanın birçok yerine seyehat ediyorum. Burası çok özel. Yasasın özgürlük. Gökkuşağı bayraklarını görüyorum. Gay ve lezbiyen olmanız sizi kötü ya da yanlış yapmaz. Orada bir Tanrı var ve o hepinizi seviyor” dedi.

Ünlü popçunun ‘Bad Romance’ şarkısına girmeden önceki renkli kostümünü, sahnede giymesi ise büyük alkış aldı. Lady Gaga sırtını seyirciye döndü ve bir önceki sahne kostümünü yardımcıları ile çıkarttı ve şeffaf göğüs uçlarını renkli bantla kapatan ağzında pırlanta emziği ile sahnede tam karşımızdaydı. Pop kraliçesi, konserini ‘Bana karşı çok tutkulu, kibardınız ve sizi alkışlıyorum. Hepinizi çok seviyorum’ diyerek yine bitmeyen alkışlarla bitirdi.Share
#

SENDE YORUM YAZ