HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

17 Eylül 2014

Klasik otomobiller büyük ilgi gördü

İnegöl AVM, estetik tasarımları ve kullanıldıkları yılları anlatan tarzlarıyla pek çok kişinin tutkusu olan 21 adet klasik otomobile ev sahipliği yaptı.

Klasik otomobilleri görmeye gelen İnegöllüler, eski dönemlerde kullanılan, şimdilerde antika olarak değerlendirilen efsane otomobilleri yakından görme şansı buldu. Bir zamanlar gıpta ile bakılan, İzzet Günay, Belgin Doruk, Ayhan Işık, Zeki Müren, Filiz Akın gibi ünlülerin rol aldığı Yeşilçam filmlerinde sıkça görülen efsane klasik otomobillerden oluşan sergi, İnegöl AVM müşterilerini geçmişe götürdü.

Bursa Klasik Otomobilciler Derneği (BURKOD) üyeleri ve İnegöl’deki Yıldız Otomotiv, Cansever Otomotiv, Estetik Yay koleksiyoncularının katkılarıyla hazırlanan ve çoğu 50’li ve 60’lı yıllardan kalma klasikleşmiş modellerden oluşan sergiye İnegöl AVM ziyaretçileri büyük ilgi gösterdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ