HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

17 Eylül 2014

Karadayı’nın İlknur’u o anları anlattı

Karadayı’da; tüm Türkiye’nin merakla beklediği sorular cevap buldu. Mahir ve Feride’nin düğün günü arabalarına konulan bombanın patlamasıyla tüm Türkiye arabada kimlerin olduğu sorusu merak ediliyordu.

Yeni sezonun ilk bölümünde Kara ailesinin gözbebeği küçük Nazif ve Mahir Kara’nın annesi Safiye’nin hayatlarını kaybettiği ortaya çıktı.

ELİF SÖNMEZ: OPHELIA İLE HAZIRLANDIM!

Küçük Nazif’in annesi İlknur karakterini canlandıran Elif Sönmez başarılı performansıyla izleyicilerin beğenisini kazandı.

Genç oyuncu Elif Sönmez, İlknur karakterinin yaşadığı acı dolu sahnelerin çekimi için yaz aylarında ön hazırlık çalışmalarına başladı.

Sönmez; hazırlık sürecinin çekimlerden daha zorlu geçtiğini belirtti: “Bu zorlu sahnelere yazın katıldığım bir workshop sayesinde, Ophelia karakteri üzerinden hazırlandım. Böyle bir olayı yaşayan gerçek bir kahramanı tanıyınca ne yapsam, ne hissetsem hafif, yüzeysel ve “dışardan” geliyordu.

Dolayısıyla hazırlık aşamasında sürekli daha derine inmeye çalıştım, çekim sırasında ise hissettiğim acıların bir miktar dağıldığını, içimin sağaldığını hissettim. Oyunculuğun en büyülü ve şifalı taraflarından biri de bu galiba.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ