HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

17 Eylül 2014

Jackie Chan’in oğlu esrardan tutuklandı

Çin’in devlet televizyonu CCTV’nin haberine göre, Çinli makamlar, Jaycee Chan’ın(32) tutuklanmasına bugün onay verdi ve polisin olayla ilgili araştırması sürecek. Haberlerde, Jaycee’nin suçlu bulunması halinde 3 yıldan fazla hapis cezası alacağı kaydedildi.

EVİNDE BAŞKALARININ KULLANMASINA DA İZİN VERDİ

Pekin polisi, geçen ay Jaycee Chan’ın evinde 100 gramdan fazla uyuşturucu bulduğunu ve yapılan testlerin pozitif çıktığını duyurmuştu.
Aynı zamanda şarkıcı da olan Jackie Chan’ın oğlunun, başkalarına da kendi evinde uyuşturucu kullanmasına izin verdiği ifade edildi. Polis, Jaycee’nin, arkadaşı Tayvanlı film yıldızı Kai Ko (23) ile birlikte gözaltına alındığını bildirmişti.

JACKİE CHAN’DEN YORUM GELMEDİ

Beş yıl önce Çin polisinin ‘’Narkotik Kontrol Elçisi’’ olan Jackie Chan’den oğluyla ilgili bugünkü gelişmeye yönelik henüz bir yorum gelmedi.

Jaycee Chan, Los Angeles’da doğdu ve üniversiteyi terk etmeden önce ABD’de okudu. Babasının yüzüncü filmiyle ünlenen Jaycee, Nisan 2011 yılında babası tarafından eleştirildi. Baba Chan, bu tarihte tüm servetini yardım kuruluşuna bağışlayacağını ve oğlunun kendi yolunu çizip, hayatına böyle devam etmesi gerektiğini söylemişti. Chan, oğlu için, ‘’Yetenekli ise, kendi parasını kazanabilir. Değilse, o zaman paramı israf edecektir.” demişti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ