HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

02 Şubat 2015

İzmit Kuruçeşme’ye hırsızlar dadandı

20150202122413kuru

İzmit Kuruçeşme Yenimahalle, Serdar Mahallesi ve Ağaköy’e hırsızlar dadandı. Mahallede kahve, bakkal ve apartmanları soyan hırsızlar mahalle sakinlerini bezdirdi.

İzmit Kuruçeşme Serdar Mahallesi’nde yer alan eski cezaevinin arkasında bulunan Işık Sokak adresindeki Bağyolu Kıraathanesi’ne önceki akşam gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler kapıyı zorlayarak içeri girdi. İçeriden çay ve meşrubat alan hırsız ya da hırsızlar çalacak başka bir şey bulamayınca, kahveden kaçarak uzaklaştı. Sabah saatlerinde kıraathaneye gelen kahveci Alişan Aydoğdu soyulduğunu anladı, ancak daha önce de dükkanının iki kez soyulup hırsızların yakalanamaması yüzünden polise başvurmadı.

 

POLİS BİR ŞEY YAPMADI

Daha önceden de iki kez kahvesi soyulan ve her defasında polise başvursa da bir sonuç alamayan kahveci Aydoğdu, “Daha önce de dükkanım soyuldu, ama polis bir şey yapamadı.

Benim dükkanıma hırsız girmeden sokaktaki bakkalın da kapısını zorlamış, ama alarm çalınca kaçmış. Ağaköy’de de bir apartmanın kazanlarını çaldılar, hırsızları daha yakalanamadı. Bende bir sonuç alınmıyor diye artık polise haber vermiyorum” diyerek dert yandı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ