HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

Gülen’den Mesaj

1

Fethullah Gülen, 101 gün IŞİD’in elinde rehin kalan konsolosluk çalışanlarının serbest kalması sebebiyle bir mesaj yayımladı.

“Başkonsolos Öztürk Yılmaz ve 48 vatandaşımızın ülkemize sağ salim dönmesi onları endişeyle bekleyen ailelerini ve bizleri sevince gark etti.” diyen Gülen, “onların serbest kalması için cansiparane çalışan devlet görevlilerine şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

Gülen’in mesajı şöyle:

“Üç ayı aşkın bir süredir rehin tutulan Başkonsolos Öztürk Yılmaz ve 48 vatandaşımızın ülkemize sağ salim dönmesi onları endişeyle bekleyen ailelerini ve bizleri sevince gark etti.

Rehinelerimize, ailelerine ve diplomasi camiamıza geçmiş olsun der, onların serbest kalması için cansiparane çalışan devlet görevlilerine şükranlarımı sunarım.

Cenab-ı Allah bize, önümüze çıkacak badire ve tuzakları basiretle atlatma feraseti lutfetsin, benzer hadise ve sıkıntılardan muhafaza buyursun.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ