HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

08 Aralık 2014

Özgü Namal İşadamı sevgilisnden hamilemi?

ozgu-namal

İşadamı Serdar Oral’dan hamile kalan oyuncu Özgü Namal, ilk kez önceki gün karnı burnunda görüntülendi.

“AYIP ARKADAŞLAR”

Milliyet’te yer alan habere göre, jüri üyesi olduğu ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programının çekildiği binaya girerken görüntülenen oyuncu; gazetecilerin “Serdar Oral’la evlenecek misiniz? Oral oğlunuza soyadını verecek mi? Oğlunuzun adı Nefes mi olacak?” gibi sorulara “Ayıp arkadaşlar, ayıp” diye cevap verdi.

ozgu-namal_4_AYLIK_HAMİLE

 

foto-galeri-059

Dört aylık hamile olan ünlü oyuncu Özgü Namal‘ın bebeğinin babası Serdar Oral’ın daha önce iki kez evlendiği ortaya çıktı. Oral’ın ilk eşi Alman Engel Hornhuber’den iki çocuğu, ikinci eşi Pınar Akıncı’dan ise bir kızı var.

YOGA VE NEFES EGZERSİZLERİYLE İLGİLENİYOR

2006’da Sun Vital Solaryum’un genel müdürü olan Oral; Fethiye’de bohem bir hayat sürüyor, yoga ve nefes egzersizleriyle ilgileniyor.

EVLENMEYECEKLER

Namal’la olan birlikteliğinden dördüncü kez baba olmaya hazırlanan Serdar Oral’ın diğer çocuklarıyla ise maddi-manevi ilgilenmediği iddia ediliyor. Daha önce evlenmeyecekleri yönünde açıklama yapan Namal, geçtiğimiz günlerde sevgilisine 2014 model Harley Davidson motosiklet hediye etmişti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ