HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

24 Mayıs 2015

Ferit Taşdemir, Akp’nin değil devletin polisi olun

ferit-tasdemir-gebze-mhp

MHP Gebze ilçe teşkilatının mahalle seçim irtibat bürolarının önünde bulunan parti bayraklarının indirilmesine tepki gösteren ilçe başkanı Ferit Taşdemir, “Beylikbağı mahalle teşkilatımız ve diğer yerlerde bulunan seçim irtibat bürolarımız önündeki bayrakları indiren polislere sesleniyorum AKP’nin değil devletin polisi olun”

7 Haziran seçimine sayılı günler kala siyasi partilerde hareketlilik gittikçe artıyor. Siyasi partiler bir taraftan seçim irtibat büroları açarken bir taraftan da seçim çalışmalarına devam ediyorlar. MHP’nin seçim çalışmaları ile ilgili olarak görüşlerini almak istediğimiz MHP Gebze ilçe başkanı Ferit Taşdemir yaşadıkları sorunları anlattı. AKP’ye çifte standart yapıldığını ifade eden Taşdemir, “İlçe teşkilatı olarak seçim çalışmaları kapsamında beş yerde seçim irtibat bürosu açtık. Seçim takvimi açıklandıktan sonra kaymakam beyle yaptığımız toplantıda sağduyu çağrısına uyma sözü verdik. Ancak şimdi bakıyoruz ki AKP’ye bir çifte standart uygulaması yapılıyor.

BİZDE ONLARIN BAYRAĞINI İNDİRECEĞİZ

Beylikbağı Mahalle temsilciliğimiz önündeki bayrakları şikayet olduğu gerekçesiyle polis tarafından indirilmiş. Polis sürekli bizi arıyor şikayet var diyor. Seçim sürecinde de partimizin bayraklarını mahalle temsilciliğimiz önüne asmayacağız da ne zaman asacağız? AKP şehrin her tarafına istediği yere bayrak veya poster asıyor. Ancak bizler astığımızda hemen şikayet olduğu gerekçesiyle polis tarafından indiriliyor. Bu kadar adaletsizlik olmaz. Polis ve memurlar devletin polisi ve memuru olmalılar AKP’nin değil. Bir daha bayraklarımızın indirilmesi durumunda bizler de AKP’nin bayraklarını indireceğiz.”

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ