HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

Fatih Terim Kavgası Ertem Şener’i Çileden Çıkardı

BEYAZ_TV_ERTEM_ŞENER

cats

Beyaz Futbol yorumcuları Ahmet Çakar ile Rasim Ozan Kütahyalı’nın Fatih Terim’e yönelttiği eleştiriler canlı yayında bomba etkisi yaptı. Ertem Şener’in modere ettiği programda gerilim tavan yaptı.

“KARTONDAN İMPARATOR” SÖZÜ KAVGA ÇIKARDI

Rasim Ozan Kütahyalı’nın ‘Terim Galatasaray’ı kullanıyor, Milli takımı buna alet ediyor’ demesiyle başlayan polemiğe Ertem Şener müdahale etti. Şener ‘Sen ne dediğinin farkında mısın Terim’in bütün dünyanın tanıdığı bir Hocanın buna ihtiyacı mı var? Daha düne kadar övdüğün Terim’e haksızlık ediyorsun’ dese de tartışma bitmek bilmedi.

MODERATÖR NE ÇAKAR’I NE RASİM OZAN’I ZAPTEDEBİLDİ!

Ahmet Çakar’ın Fatih Terim için ‘Karton İmparator’ yakıştırmasını yapmasıyla tartışma başka bir boyut kazandı. Çakar’a da müdahale eden Şener ‘Hocam yapmayın kullandığınız kelimelere dikkat edin ve lütfen özür dileyin’ diyerek tepkisini dile getirdi. Sonra Çakar ise “az bile söylüyorum ‘Terim Mukavva hatta Fiber Glass imparator’ diyerek geri adım atmadı.

PROGRAMI ERKENDEN NOKTALAMAK ZORUNDA KALDI

Bu sözler üzerine Rasim Ozan Kütahyalı kahkahalarla gülünce Ertem Şener önce Rasim Ozan’a ‘yeter artık bir son verin şu olaya yeter, gülmeyi bırak’ derken Ahmet Çakar’a da “siz yıllarca dostluğunuz olan birine nasıl böyle konuşursunuz frene basın artık’ dedi. Hayli sinirlendiği gözlenen Şener ‘Program burada bitmiştir. Bu konuşmalara asla izin vermem mümkün değil. Programı kapatıyorum. Yarın akşam (Pazartesi) Derin Futbol’da beraberiz’ dedi ve oturumu normal zamanından önce noktaladı.

İŞTE TARTIŞMALI “O” ANLAR

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ