HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

Fatih Altaylı’dan Çok Çarpıcı İddia

fatih_altaylı

Fatih Altaylı, geçtiğimiz günlerde basında çıkan “Fani Aysal Ünal Aysal’ı terk etti” haberlerini dedikodu olsun diye bir Galatasaraylı yönetici tarafından çıkarıldığını ileri sürdü. 

Önceki günlerde bir iddia hem futbol hem de magazin gündemini derinden sarstı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın eşi Fani Aysal’ın evi terk ettiği iddiası magazin gazetelerinde sayfaları kapladı.

Ardından Fani Aysal, evi terk etmediğini göstermek için Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi maçını statta izledi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, o haberlerin yine bir Galatasaraylı yönetici olan Bülent Tulun tarafından çıkarılan bir dedikoduya dayandığını söyledi. Altaylı’ya göre Bülent Tulun, Aysal’ın eşinin evi terk ettiğini basına servis etti. Bunun üzerine maça gelen Fani Aysal da stattaki bütün locaları dolaşarak Bülent Tulun’u aradı, eğer Tulun’a ulaşabilseydi Galatasaray’ın evinde büyük bir rezillik yaşanacaktı.

“REZİLLİĞİN BÜYÜĞÜNÜ GÖRECEKTİK”

İşte Altaylı’nın köşesine taşıdığı o satırlar:

“Galatasaray’ın içinde bulunduğu rezil duruma bakar mısınız! Başkanın en has adamı, Galatasaraylı olmaya çalıştığı günlerde Galatasaray’daki eli ayağı durumundaki Bülent Tulun, başkanın eşi hakkında dedikodu yapıyor, başkanın eşi de Şampiyonlar Ligi maçı sırasında loca loca dolaşıp Tulun’u arıyor. Bulsa rezaletin büyüğünü göreceğiz. Bu bile durumu özetlemeye yeter.

ÜNAL AYSAL G.SARAY’I PROJE GİBİ GÖRÜYOR

Şimdilerde herkes, Ünal Aysal’ın kaçacağını konuşuyor. Eğer genel kuruldan istediği yetkileri alamazsa bırakacakmış. İstediği şu. Galatasaray’ın tüm mal varlığını satma yetkisi. Riva’yı, Florya’yı, her şeyi. Aysal başkan olduğunda Riva’yı satsan borçlar ödeniyor, geriye de 100 milyon sermaye kalıyordu. Şimdi Riva ile Florya’yı birlikte satsan borcu kapatmıyor. Muazzam ufuklu işadamının Galatasaray’ı getirdiği nokta bu. 1 milyar borçla bırakır gider bence de. Zaten onun için sosyal sorumluluk projesinden ibaretti Galatasaray. Çeker gider.

galatasaray_haberleri

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ