HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

20 Eylül 2015

Eyüp Ayar, Listede iki Gebzeli yer almalıydı

cats

AKP Kocaeli eski Milletvekili Eyüp Ayar listeyi değerlendirdi. Ayar ilk sıralarda iki Gebzeli adayın yer alması gerektiğini söyledi.

AKP Kocaeli eski Milletvekili Eyüp Ayar, AKP’nin yeni listesi üzerine yaptığı değerlendirmede Cemalettin Kaflı ile Cemil Yaman değişikliğinin yerinde bir hamle olduğunu ancak listede Gebze’den iki adayın yer alması gerektiğini söyledi. Ayar, “Kocaeli, büyükşehir olan bir il. Bir bütün olarak değerlendirmek gerekiyor.

Milletvekili listeleri genel merkezin takdiridir. Listede 11 kişiye yer var. Müracaat edenlerin hepsi vekillik yapabilecek kapasitede olan kişilerdi. Liste genel anlamda güzel bir liste. Gebze’de Cemalettin Kaflı yerine Cemil Yaman’ın konulması isabetli bir karar ama Gebze’den ön sıralarda bir aday daha olmalıydı. Oy potansiyeli yönünde AKP’ye en çok oy veren bir bölge. Ancak listeler genel merkezin takdiridir. Hayırlı olmasını diliyor ve ülkemiz ve partimiz için çalışacağız” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ