HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

04 Mart 2014

CHP Körfez Adayı Reşat BaşarHereke ikinci yuvam!

tahsinn

cats156

CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Reşat Başar’ın ikinci yuvam dediği Hereke’de seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Başar, Hereke’ye özel projeleri olduğunu belirtti.

CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Reşat Başar, ikinci yuvam dediği Hereke’de seçim irtibat bürosu açtı. Büyük bir katılımın ve coşkunun olduğu açılışa Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Mehmet Hilal Kaplan, CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahsin Tarhan, Körfez İlçe Başkanı Mehmet Miroğlu, Körfez Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Reşat Başar, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda Herekeli katıldı. CHP’liler tek tek konuşmalarını gerçekleştirdi. Hereke’ye olan sevgisiyle bilinen Başar, Hereke’ye özel projeleri olduğunu vurguladı.

BAŞAR’IN PROJELERİNİN ARKASINDAYIM

Törende konuşan il başkanı ve milletvekilleri, ilimizin tek profesör adayı Reşat Başar’ın proje, mütevazi kişiliğine övgüler yağdırdılar. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahsin Tarhan da, Kocaeli’nin her tarafında büyük değişim ve dönüşümlere imza atacaklarını, Kocaeli’yi dünya kenti yapacaklarını, Başar’ın projelerinin arkasında duracağını anlattı. CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Reşat Başar ise, Körfez için mükemmel projeler hazırladıklarını ifade edip bunlardan söz etti.

HEREKE’YE ÖZEL PROJELER

Başar, Körfez’in genelindeki sorunlar olduğu kadar, her tarafı etkileyen Yukarı Hereke’deki taş ocağı ve çevre sorunlarına, ulaşım ve sağlık sorununa el atacaklarını, sahilin düzenlenmesi ve halk yararına değerlendirilmesi için harekete geçeceklerini, halıcılığın yeniden hayat bulacağını, Hereke’ye bir sağlık merkezi kuracaklarını söyledi. Başar birkaç gün içinde projelerini kamuoyu ile paylaşacaklarını da vurguladı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ