HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

20 Eylül 2015

CHP Kocaeli’de 1 Kasım mesaisi erken Başladı

chp-kocaeli

CHP’de listenin belli olmasının ardından İl Başkanı Cihat Altunyuva milletvekili adayları ile ilk toplantısını yaptı.

1 Kasım Erken seçimleri için belirlenen milletvekili aday listesi sonucunda Kocaeli’de ilk 11’e giren milletvekili adayları; Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan, Turan Dumlu, Cuma Karavar, Tamer Solakoğlu, Kemal Nişancı, Asude Fırat Özkan ve Yakup Törk ilk toplantısını dün parti il binasında, İl Başkanı Cihat Altunyuva başkanlığında gerçekleştirdi. Milletvekili adaylarından Müzeyyen Topçu Tan ile Utkan Güneş’in çeşitli sebeplerden dolayı katılamadığı toplantıya; İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal ve İl Sekreteri Ali Akagündüz’de katılım gösterdi. Toplantıda seçim süreci boyunca çalışacak olan il örgütü ve milletvekili adayların nasıl bir yol izleyeceği görüşüldü. Ayrıca ilçelerdeki çalışmalar ile ilgili planlama yapan örgüt, il bayramlaşması düzenlemeyecek.  CHP’nin bayramlaşması bayramın 2.günü ilçelerde olacak.

BAYRAMLAŞMA İLÇELERDE

Toplantı ile ilgili bilgi veren CHP Kocaeli İl Başkanı Cihat Altunyuva, “Sabah saatlerinde il binamızda milletvekili adaylarımız ile bir araya geldik. Toplantımıza mazeretleri bulunan milletvekili adaylarımız Utkan Güneş ile Müzeyyen Topçu Tan katılamadı. İl örgütü olarak bayramlaşma programı düzenlemedik. Bayramlaşmalarımız, bayramın 2’nci günü ilçelerimizde olacak. Tüm Kocaeli halkının bayramı kutlu olsun. Huzur, kardeşlik ve barış içinde bir bayram temenni ediyoruz” dedi.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ