HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

Ben De Mi Çanakçıyım

1

Enver Aysever’in “Çanak sorular sormadığım için programım tek güne düşürüldü” sözlerine Ahmet Hakan’dan cevap geldi.

Ahmet Hakan ile Enver Aysever arasındaki polemik kızışıyor. Enver Aysever’in “Çanak sorular sormadığım için programım tek güne düşürüldü” sözleri üzerine Ahmet Hakan cevap verdi.

CNN Türk’te programı tek güne düşürülen ve eğlence programı yapmak zorunda kalan Enver Aysever’le, yine CNN Türk’te program yapan Ahmet Hakan bir tartışmaya girdi.
Ahmet Hakan, CNN Türk’te program yapan Enver Aysever’i bugünkü köşe yazısında eleştirdi. Hakan yazısında, Aysever’in Hürriyet yazarı Ayşe Arman’a verdiği röportajda, CNN Türk’te yayınlanan ‘Aykırı Sorular’ programıyla ilgili ‘çanak soru sormadığım için haftada bir güne düşürdüler’ açıklamasına tepki gösterdi.

Ahmet Hakan “Enver Aysever’e bir çift sözüm var” başlığını attığı köşe yazısıyla Aysever’in sözlerine sert çıktı. Hakan, tepkisini ‘Ben de aynı kanalda program yapıyorum. Ben de mi çanakçıyım’ sözleriyle dile getirmesinin ardından, Twitter’dan mesaj yayınlayan Aysever, ‘Akşam Ahmet Hakan’a cevap vereceğim’ yanıtını verdi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ