HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

03 Mart 2014

Ak Parti Kocaeli’de İrtibat bürolarını ardı ardına açıyor

ak-parti-izmit-

cats156AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı 7. İrtibat bürosunun açılışını Akmeşe’de yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Medya262.com / Kocaeli’den Dünyaya

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı Kuruçeşme, Alikahya, Yenidoğan-Serdar, Kozluk, Mehmet Ali Paşa, Zabıtan seçim irtibat bürolarının ardından 7. Seçim irtibat bürosunu geçtiğimiz akşam Akmeşe’de açtı. Başkanların meşalelerle ve büyük bir coşku içinde karşılandığı programda ‘En Büyük Başkan Nevzat Başkan, İzmit tamam İnşallah” sloganları atıldı. İlçe Başkanı Ali Korkmaz, konuşmasında, milletin hizmetleri gördüğünü ve eskimiş siyasetçilere prim vermeyeceğini söyledi.

BAŞKAN OMUZLARDA

Parti bayrakları ve Türk bayraklarıyla süslenen irtibat bürosunun açılışına AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe SKM Başkanı Yusuf Sami Çınar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, il ve ilçe yöneticileri, mahalle temsilcileri, meclis üyesi adayları, meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. İzmit İlçe Gençlik Kolları üyelerince yoğun ilgiyle karşılanan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, omuzlar üstünde taşındı.

 ‘ESKİMİŞ SİYASETÇİLERE PRİM YOK’

’30 Mart’ta Türkiye’nin istikrarına damga vuracağız’ diyerek açılış konuşmasına başlayan İlçe Başkanı Ali Korkmaz, ana muhalefet partisine yüklendi. Ana muhalefet partisinin adayı Sefa Sirmen’i eskimiş siyasetçi olduğunu söyleyenKorkmaz, “Eskimiş siyasetçileri 30 Mart’ta sandığa gömeceğiz. Bir tarafta halkını düşünen belediye başkanı bir tarafta da sadece koltuğunu düşünen belediye başkanımız var. Bu millet artık uyandı. Bu millet hizmetleri gördü. Gece gündüz çalışan ve kenti nakış nakış işleyen kadroları gördü. Artık onlara prim vermiyor” dedi.

 ‘AKMEŞEMİZ KONAKLARA LAYIK’

Sonrasında söz alan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ise, “Her zaman Akmeşemizin eksikliklerini gidermek için çalıştık. Akmeşemizin ara sokaklarıyla ilgili eksikliklerini birer birer tamamladık. Akmeşemizin merkezindeki caminin önündeki binaları yıktık. Meydanı açtık. Yüzyıllardır var olan ve kaderine terk edilen ışık çeşmemizi restore ettik ve Akmeşemize kazandırdık. Camimize, kuran kursumuza, okulumuza destek verdik. Bizim Akmeşemize konaklar layık dedik ve en güzel konaklardan birini yaptık. Spor alanımızın üstünü kapattık ve kapalı pazar alanımız oldu” dedi.

 ‘AKMEŞE’Yİ HİÇ AYIRMADIK’

Akmeşe’yi diğer bölgelerden hiç ayırmadıklarını vurgulayan Doğan, “Biz sizi hiç ayırmadık, siz hiç unutmadık. Yeni nesil belediyecilik, sosyal belediyecilik. Kadınlarımıza fitnesslar açtık, İZMEK kursları açtık. Çocuklarımızı unutmadık. Biz siziz, siz biziz. Biz sizin derdinizle dertleniyoruz ve sizin derdinize derman olmak için uğraşıyoruz. Bizler sizi hiç bırakmadık. Akmeşe uzaktır demedik ve bu hizmetleri severek, ibadet eder gibi yaptık. Bu görevleri hakka hizmet olarak görüyor. Bizim işimiz gücümüz, milletimizin işi gücüdür. Bizler köylere de hizmetlere başladık. Artık yola koyulduk” ifadelerine yer verdi.

 ‘ONLARIN HAYALLERİ YETMEZ’

Çok laf az iş yapmadıklarını söyleyen Doğan, “Biz şimdiye kadar ne dediysek yaptık, ne diyorsak yapacağız. Biz işimizle konuşuruz. Biz cerrahız kökünden ameliyat eder, meydanını açarız, spor alanını yaparız, camisine, kuran kursuna desteklerimizi veririz. Onların hayalleri yetmez bu işlere. Daha durun, yeni başladık. Asıl bundan sonra göreceğiz. Köylerimizi güzelleştireceğiz. Köylerimizin spor alanlarına kadar el atıyoruz. İşimizi namusumuz bildik. Akmeşemizi hiç mahcup etmedik. Akmeşemizin doğalgaz işi de yakında başlayacak. Kimse bunu siyasi malzeme yapmasın”dedi.

‘30 MAR’TA ŞÜKÜR SECDESİ EDECEĞİZ’

AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, “Seçimlere bir ay kaldı. Nevzat başkanımıza hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Gece gündüz İzmit’i için çalışıyor. Allah razı olsun. Bizim İzmit’i, Kocaeli’ni tekrar almak bir sürpriz değil. Bizim için önemli olan oy oranımızı arttırmak. Bir oy almakla seçimi alacakmış gibi çalışmalıyız. İzmit’te seçii daha yüksek oyla almalıyız. Yeni Türkiyemizle uğraşmak isteyenlere söz söylemek lazım, bu sefer millet liderinin arkasında. Kıyamda ve sizin karşınızda. Bu seçimde kıyamda olacağız, iri ve diri olacağız. Sadece Allah’ın önünde eğileceğiz. 31 martta şükür secdesi edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ