HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

  • CHP’li vekilden 1 milyon 200 bin TL’lik fatura açıklaması
  • Sigara yasağı alanı genişliyor

logo

26 Mayıs 2013

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Kandaz Karabalık’ı İşaret Etti

akp_kartepe_ilçe_başkanı_hasan_kandaz

AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, başkan Karabalık’ın halk tarafından çok sevildiğini belirterek, “İlçede aday arayışımız yok. Hele aday adayı arayışımız hiç yok” dedi.

AKP Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 15. daraltılmış danışma meclisi toplantısı yoğun bir katılımla yapıldı. Ev sahipliğini ilçe başkanı Hasan Kandaz` ın yaptığı toplantıda, SKM başkanı ve başkan yardımcısı Halit Çokan, il sekreteri Müge Ölişen, il yöneticisi Ayten Saner, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, ilçe kadın kolları başkanı Sevim Balaban, ilçe gençlik kolları başkanı Mete Aydın, ilçe başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe belediye meclis üyeleri ve partililer hazır bulundu.

HİZMETE DEVAM

Kandaz, toplantının açılış konuşmasını yaparak, öncelikle yapılan faaliyetlerle ilgili bilgiler verdi. Gündeme ilişkin önemli konulara da değinen Kandaz şunları söyledi: “Biz teşkilat olarak 4 yıl önce nasılsa bugün de aynı şekilde, içimizde hiçbir sıkıntı yaşamadan Kartepe`ye hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu arada çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan desteğini esirgemeyen belediye başkanımız Şükrü Karabalık`a da ayrıca teşekkür ediyorum.

HERKES MEMNUN

Samimiyetle söylüyorum başkanımızın çalışmalarının hızına yetişemiyoruz. Halkımız AKP`yi, belediye başkanımızı çok seviyor ve genel olarak başkanımızın arkasından sevgiyle konuşuyor. Gezdiğimiz her yerde konuştuğumuz vatandaşlarımızın çoğu kendisinden memnun olduğunu belirtiyorlar. Teşkilatımız, belediyemiz ile uyum içinde vatandaşlarımıza hizmet etmenin çabası ve gayreti içerisindedir. AKP Kartepe İlçe Teşkilatı olarak bizim aday arayışımız yok. Hele aday adayı arayışımız hiç yok.” Kandaz` ın konuşmasının ardından ilçe geçlik kolları başkanı Mete Aydın ve kadın kolları başkanı Sevim Balaban faaliyetlerini anlattı.

FİTNE SOKUYORLAR

Daha sonra Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık söz alarak, belediye çalışmalarını teşkilat mensuplarıyla paylaştı. Karabalık, hizmetlere büyük bir hızla devam ettiklerini kaydederek, “Halkın ihtiyaç duyduğu hizmeti belediye veriyor. Belediye postane yapar mı? Keşkek evi yapar mı? Başbakanımızın talimatlarıyla bugün keşkek evi, postane, eczane, cami inşaatı gibi birçok hizmetleri belediye yapıyor. Halkımızın taleplerini önemsiyor. Yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Bizler siyasi partilerin eleştirilerine takılmıyoruz. Çünkü onların yegane işi AKP`ye e zarar vermek. Fitne sokmak, tefrikalar çıkarmak” dedi.Toplantı dilek ve temenni kısmıyla devam etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ